Neck pains from eating ? ..

Options
blank..
blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
edited August 2011 in For The Grown & Sexy
? is getting ridiculous usually I eat my ? out and get all over that ? and get her gushing like a waterfall..

But recently woke up to intense neck pain and I did a quick observation and chalked it up to me eating my girl out just hours earlier.

Its terrible any remedies or cures?

? cant even work out I had to skip shoulders today the pain would have killed me.
«1

Comments

  • coop9889
    coop9889 Members Posts: 7,299 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Having your neck being in the same, unnatural position for a period of time can make that ? cramp up, so eat from different positions.

    Switching between her on her back, eating from the back, and her riding your face should be enough.

    As far as dealing with the pain now, get her to massage you. ? , it was her fault anyways.
  • Im_Linx
    Im_Linx Members Posts: 573 ✭✭
    edited August 2011
    Options
    Stop crying. how do you think we feel when we have to suck ? . you think our mouth doesnt hurt while doing it?
  • Louis Cipher
    Louis Cipher Members Posts: 4,020 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    ? quit crying...put her on a pillow
  • Westie
    Westie Members Posts: 12,479 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Until you've had a ? hit the back of your throat for 15-30 mins you need to be quiet.
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    coop9889 wrote: »
    Having your neck being in the same, unnatural position for a period of time can make that ? cramp up, so eat from different positions.

    Switching between her on her back, eating from the back, and her riding your face should be enough.

    Yeh word I believe cramp and strain on the neck combined to leave my neck in a ? up situation.

    And good advice next time I might as well eat her ? from the back while she leant over and get in her ? at the same time.

    Good ? cuzzy
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    Stop crying. how do you think we feel when we have to suck ? . you think our mouth doesnt hurt while doing it?

    Sorry darling, whats your ethnicity?

    What is your background is a better question?
  • Im_Linx
    Im_Linx Members Posts: 573 ✭✭
    edited August 2011
    Options
    blank.. wrote: »
    Sorry darling, whats your ethnicity?

    What is your background is a better question?

    im black. y you ask
  • Bussy_Getta
    Bussy_Getta Members Posts: 37,679 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    lawd Blank.......LAWD!
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    im black. y you ask

    You look Asian.

    I dont know why I asked but I'm not gonna lie, because I dont know how to lie..

    But for real I dont ever in my life recall a time I looked at an Asian chick, and said damn.. I wanna ? that.

    No attraction to Asians at all.. at all.

    They got no features.. no curvature.

    But you not Asian. You got mad ? in your eyes though.
  • kat2180
    kat2180 Members Posts: 12,056 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    That ain't her...

    Anyway..you're acting like a little ? right now blank! Man up!
  • taeboo
    taeboo Members Posts: 4,669 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Just have her give you a good neck massage when get home.
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    kat2180 wrote: »
    That ain't her...

    Anyway..you're acting like a little ? right now blank! Man up!

    What are you talking about?
  • Im_Linx
    Im_Linx Members Posts: 573 ✭✭
    edited August 2011
    Options
    kat2180 wrote: »
    That ain't her...

    Anyway..you're acting like a little ? right now blank! Man up!

    ? shut up it is me
  • kat2180
    kat2180 Members Posts: 12,056 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Exactly what I said..that ain't her.
  • kat2180
    kat2180 Members Posts: 12,056 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    ? shut up it is me

    Prove it...........
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    ? shut up it is me

    What the ? is happening here?

    Why you say "? " in a sarcastic tone?

    You lying or Kat lying?

    Which is it?
  • b@squ1@t redux
    b@squ1@t redux Members Posts: 13,035 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    "there are only two ways you can hurt your neck...a car accident and ? "--larry david
  • Im_Linx
    Im_Linx Members Posts: 573 ✭✭
    edited August 2011
    Options
    kat2180 wrote: »
    Prove it...........

    i dont need to prove anything to you, you run down white trash ? .
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    i dont need to prove anything to you, you run down white trash ? .

    Oh hell no..

    Tell me I didnt make you change your av?
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Mikko_ wrote: »
    Right! mouth sore, neck sore and you still tryna look sexy while you doing the ? .

    Kimi whatup?

    I was gonna ask you a question but considering my persona you might take it as a diss.

    And I dont diss posters who I like.
  • Bussy_Getta
    Bussy_Getta Members Posts: 37,679 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    kat2180 wrote: »
    Prove it...........

    prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it prove it
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Im_Linx wrote: »
    i dont need to prove anything to you, you run down white trash ? .

    Yo I'd bend you over crazy.

    Damn I see potential.

    Whats your name love?
  • coop9889
    coop9889 Members Posts: 7,299 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Idgaf if it is her, just keep that avi right there, nice eye candy
  • blank..
    blank.. Members Posts: 7,586 ✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    Mikko_ wrote: »
    One of my favorite Curbed episodes!!


    Hey Blank:)
    It's very hard to offend me with the way I've been dissed here....ask away darlin!

    Do you ? ?
  • I.B. Blackman
    I.B. Blackman Members Posts: 3,323 ✭✭✭✭✭
    edited August 2011
    Options
    I've never hurt my neck doin it before but the little connecting tissue under your tounge?.... Yeah I pulled/ripped the ? outta that a couple times. ? hurt & i was talkin funny for a few days.....wooorrrst.